Eloo
Witam jestem Wiktoria i mam 12 lat (ale to pominiemy XDD) i lubię modę. Będę tutaj wstawiała
mojee stylówy itp. Będę też radziła wam (stąd nazwa mojego bloda a tak wogóle w szkole mówią na mnie Rada) jak się ubierać a jak nie. Jak narazie to tyle..
Cześć
Mój instagram - ciasteczkowy_stworek13
Cześć
Mój instagram - ciasteczkowy_stworek13